Oferty pracy przez agencje gliwice

Świadczymy pośrednictwo pracy dla obcokrajowców. Zajmujemy się łączeniem kompetentnych pracowników ze stanowiskami pracy dopasowanymi do ich kwalifikacji. Pomagamy w kwestiach formalnych związanych z legalizacją pobytu cudzoziemców w Polsce. Dbamy, aby świadczone przez nas pośrednictwo pracy dla obcokrajowców było na najwyższym poziomie, przygotowaliśmy sprawdzone oferty pracy od zaufanych pracodawców. Wybranie zatrudnienia z naszym pośrednictwem może być najlepszym sposobem na znalezienie dobrej pracy poza krajem ojczystym. Gwarantuje też szereg korzyści zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników.
Tło
Home » Oferty pracy
a

Korzyści z nawiązania z nami współpracy

Pośrednictwo pracy to korzyści dla każdej ze stron. Zawieramy umowę trójstronną i wynajmujemy naszych pracowników firmom, w których jest zapotrzebowanie na ich usługi. Pracownicy są najmowani do realizacji zleceń, a więc konkretnych prac, które mają być wykonane dla danej firmy w określonym czasie. Dzięki temu, że pracownicy formalnie zatrudnieni są u nas, nie musisz martwić się o formalności i starać o pozwolenie na pracę dla Ukraińców. Zyskujesz finansowo, ponieważ nie musisz mieć zespołu kadrowego odpowiedzialnego za obsługę administracyjną pracowników. Znajdziesz też dodatkowy czas na realizację strategicznych działań w firmie.

Jako pracownik również zyskasz na kontakcie z nami. Możesz dzięki naszemu pośrednictwu pracy znaleźć idealną ofertę: legalne zatrudnienie na atrakcyjnym stanowisku. Nie musisz także martwić się kwestiami formalnymi i wynagrodzeniem – zawsze będzie wypłacone na czas. Rzetelnie wywiązujemy się z naszych obowiązków, mając na uwadze dobro każdej ze stron umowy.

AKTUALNE OFERTY PRACY