AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ ROLIXUS

DLA PRACODAWCY

pracownik trzyma Kaśkę pomarańczową

Zezwolenie na pracę cudzoziemca

Zezwolenie na pracę cudzoziemca uprawnia do wykonywania pracy na warunkach w nim określonych. Jest to najczęstsza forma legalnego zatrudnienia pracownika z zagranicy. O zezwolenie ubiega się pracodawca, składając wniosek u właściwego wojewody. Są jednak sytuacje, w których zezwolenie na pracę cudzoziemca nie jest wymagane, a reguluje je Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej. W przypadku pozwolenia na pracę dla Ukraińców istnieją także skrócone procedury zatrudniania, są to: praca sezonowa i oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi. Warto zapoznać się z regulacjami prawnymi, aby należycie dopełnić formalności przy występowaniu o zezwolenie na pracę dla cudzoziemca.

Zaproszenie dla obywatela Ukrainy

Zaproszenie dla obywatela Ukrainy jest przydatne podczas ubiegania się o wizę. To dokument, w którym zapraszający potwierdza, że ma środki finansowe niezbędne dla pokrycia kosztów pobytu cudzoziemca na terenie Polski. Zaproszenie Ukraińca do pracy nie stanowi jeszcze o możliwości podjęcia tej pracy. Aby je uzyskać, należy wystąpić z odpowiednim wnioskiem do wojewody.

Nawiązując z nami współpracę, zdejmujesz z siebie obowiązki związane z wypełnieniem formalności związanych z zaproszeniem dla obywatela Ukrainy i zezwoleniem na pracę cudzoziemca. Sprawdź przykłady naszego pośrednictwa pracy, żeby dowiedzieć się, jakiego rodzaju oferty kierujemy do cudzoziemców. Ofertę możemy także dopasować do Twoich potrzeb – skontaktuj się z nami. Dobieramy pracowników z Ukrainy do zakresu prac, aby jak najlepiej sprawdzili się podczas realizacji zadań w Twojej firmie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy ekspertami z dziedziny pośrednictwa pracy.

Przejrzyste Zasady

Uczciwość oraz czytelne zasady współpracy są dla nas bardzo ważne! Dbamy o naszych partnerów i pracowników!

Bogata Oferta

Wieloletnie doświadczenie oraz liczne kontakty dają nam możliwość idealnego dopasowania pracownika do pracodawcy

Satysfakcja

Fakt, że nasza praca okazała się sukcesem naszych klientów jest dla nas dodatkową motywacją do działania.

Pracowniki